Haber

Milli takımın teknik direktörü kim olacak? A Milli Futbol Takımı’nın yeni teknik direktörü kim?

Milli Takım Teknik müdür kim olacak? A Milli Futbol takımının yeni teknik direktörü kimdir? sorular gündemde. Türkiye Futbol Federasyonu’nda 21 Haziran’da yapılacak seçimlerde mevcut lider Mehmet Büyükekşi tek aday olarak girecek. Yeni dönemde değişime hazırlanan Büyükekşi, Kuntz ile yollarını ayırdı ve Milli Takım Başına yeni bir isim getirecek. Peki milli takım teknik direktörü kim olacak? A Milli Futbol Takımı’nın yeni teknik direktörü kim?

MİLLİ TAKIM TEKNİK DİREKTÖRÜ KİM OLACAK?

İlgili Makaleler

TFF’de yapılacak seçimlerde tek aday Mehmet Büyükekşi yeni döneminde Stefan Kuntz ile çalışmayı düşünmüyor. Almanca öğretmenliği koltuğu için en önemli aday ise Abdullah Avcı. A Milli Takım’da Stefan Kuntz dönemi sona eriyor. TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin yeni dönemde Almanca hoca yerine yerel bir ismi tercih edeceği öne sürülüyor. Kuntz’un koltuğu için en büyük aday Abdullah Avcı. Kuntz ile ilgili kararın önümüzdeki günlerde resmi olarak açıklanması bekleniyor.

Stefan Kuntz, Milli Takım’ın başında 18 maça çıktı. Bir Alman hocanın yönetimindeki A Milli Takım, bu müsabakalarda 12 galibiyet, 2 beraberlik ve 4 mağlubiyet aldı. Kuntz, ay ve yıldızlarla ortalama 2.11 puan aldı.

ercis-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu