Haber

Köyceğiz bayan voleybol takımları Cumhuriyet Kupası’na hazırlanıyor

Muğla’nın Köyceğiz ilçesindeki akademi SporKulüp bünyesinde kurulan Evinin Sultanları Kadın Voleybol Takımları, Cumhuriyet Kupası’na hazırlanıyor.

Muğla Voleybolu Yaşatma ve Geliştirme Derneği tarafından Cumhuriyetin 100. yılı çerçevesinde düzenlenen 2023 yılının ilk bayanlar gaziler voleybol turnuvası başladı. Muğla’da düzenlenen dostluk turnuvalarına 35+ ve 43+ olmak üzere iki kategoride toplam 10 takım katılıyor. Her ay bir ilçede yapılacak olan turnuva Muğla’da yapıldı. Muğla’da düzenlenen turnuvaya Köyceğiz Akademi Spor Kulübü tecrübeli kadın voleybol takımları 35+ ve 43+ olmak üzere iki kategoride katıldı. Köyceğiz tecrübeli bayanlar voleybol takımı yöneticileri, sporculara Atatürk fotoğraflı forma yaptırarak maçlara iddialı bir şekilde hazırlanıyor.

Köyceğiz Akademi Spor Kulübü Başkanı Bilge Kınalı, Cumhuriyetin 100. yılı dolayısıyla düzenlenen bu özel turnuvaya en iyi şekilde hazırlandıklarını belirterek, “Köyceğiz Akademi Spor Kulübü olarak Muğla’da düzenlenen dostluk turnuvasına iki kategoride katıldık. , 35+ ve 43+.Her ay bir ilçemizde.Bu iki kategoride yapılacak tüm turnuvalara Köyceğiz ilçemizi temsilen katılacağız.Bu yıl çok önemli ve özel bir yıl,bu turnuvalar ile sahip olacağımız Atamızın armağanı olan Cumhuriyetimizi en yakışır biçimde kutlama fırsatı. Bu yıl için Atatürk formaları yaptırdık. Bu ay maçlar Datça’da olacak. Gideceğiz. Tüm gruplara başarılar diliyorum” dedi. söz konusu. – MUĞLA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu